Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tapasztalatok konkrétan ezzel...

Tapasztalatok konkrétan ezzel az oldallal és vasfával?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket, hogyha rendeltetek már innen, vagy vettetek((nem igazán a rendelés menete érdekel, mert odamennék érte bármit veszek)), vagy esetleg aki pont ezt a vasfát vette, leírnátok mi a véleményetek? Aki nem vett innen az is irjon véleményt ha van valami észrevétele, 30literbe lenne garnik mellé és raknék rá jávai mohát.
2013. febr. 10. 18:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezer bocs itt a link: [link]
2013. febr. 10. 18:55
 2/7 YourDestiny ***** válasza:
A vasfa az vasfa. Szerintem jobb más fát választani az akváriumba. A vasfák festik a legintenzívebben a vizet. Meg miért fizetnél, ha lehet ingyen is mutatós fadarabod a természetből?
2013. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz, csak most tél van, és igaz hogy ittvan egy köpésre a népliget vagy a városliget, de ha televan hóval az egész, és mindig nedves, nem hullanak az ágak, ami lehullik az meg elrohad, igy meg hogy szerezzen az ember?
2013. febr. 10. 19:35
 4/7 YourDestiny ***** válasza:
Kiszárítod előtte. Próbáld meg radiátorra dobni néhány hétre. Ha meg sürgős... hát akkor se vasfát vennék, ha nem akarsz évekig kínlódani a teaszínű vízzel.
2013. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én innen vettem meg haverom is ez kiszámíthatatlan hogy melyik színez melyik nem nekem egyáltalán nem színezett semmit haveromnak meg teljesen beszínezte!De egyébként nem tudok már írni róla hogy megkapod meg hogy jó de kiszámíthatatlan...
2013. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyan nem itt vettem a vasfámat de pl az enyém egyáltalán nem színez :) szerintem ez afféle zsákbacica dolog, hogy melyik fog és melyik nem :)
2013. febr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na jó hát akkor kimegyek a városligetbe aztán valahol csak találok valami fasza ágat :D
2013. febr. 11. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!