Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lenne valami bajuk?

Lenne valami bajuk?

Figyelt kérdés
Ha az akváriumban élő fekete törpeharcsáimat szabadon engedném akkor lehet valami bajuk? (Arra gondolok, hogy esetleg attól lehetne bajuk, hogy egyik napról a másik napra a 22fokos vízből a hideg vízbe kerülnének.)
2013. febr. 11. 22:52
 1/8 _.-Akv-._ ***** válasza:
Még nyáron csak-csak kihúznák, de télen biztos meghalnának.
2013. febr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 YourDestiny ***** válasza:
Ha szabadon akarod engedni őket, folyamatosan le kéne hűteni a vizüket, napi 2-3 Celsiussal. Hogy ezt hogy szeretnléd megoldani, az jó kérdés, ugyanis alig néhány fokig csökkenteni kéne.
2013. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 _.-Akv-._ ***** válasza:
Jaa, most néztem meg újra a kérdést, azt simán visszaengedheted úgy, ahogy YourDestiny írta, nem olvastam el rendesen, és azthittem, hogy páncélosharcsa :D
2013. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát de azt úgy nem tudnám megoldani szóval nyárig még akváriumban maradnak és addigra úgyis kész lesz a kerti tó majd akkor oda rakom őket. :D Ja, egyébként ha ilyen törpeharcsákat rakok a kerti tavamba akkor milyen halat rakhatok melléjük amit nem bántanának? Azt hogy hány négyzetméteres lenne a tó azt nem tudom mert nem egy sima ovális tóról lenne szó és most nem emlékszem a méretekre de arra igen, hogy kb. 80000l-es lesz.
2013. febr. 13. 18:01
 5/8 _.-Akv-._ ***** válasza:
80000 liter? Biztos ez? :D
2013. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, mert nagyobb lesz mint egy szokásos kerti tó és mélyebb.
2013. febr. 13. 19:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Sőt lehet, hogy egy pár ezer literrel még több. :)
2013. febr. 13. 20:01
 8/8 _.-Akv-._ ***** válasza:
Hát én nem ajánlom, hogy beletedd. Elszaporodik mint atom, eszi a többi hal ikráit, stb. Csak akkor tegyél bele, ha csak őket akarod bent tartani szerintem. Mondjuk mikor nagyon elszaporodnak az etetés látványos lehet :D
2013. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!