Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan lehet megállapítani...

Ricsikee1997 kérdése:

Honnan lehet megállapítani hogy mikor válnak 1 párrá a gurámik?

Figyelt kérdés
Vettem nemrég egy ritka fajta gurámit (Fátyolos farkú fehér gyöngygurámit). 4-et vettem de nemrég megdöglött 1. így hárman maradtak de a többi egészséges. azt viszont tudom hogy párt választanak. nagyon nagy baj lenne ha 1-nek nem lenne párja? és mikor tudom biztosan hogy összeálltak 1 párrá?és ha összálltak mennyi idő után tudnám őket szaporítani? Kérlek hogy ne csak linkeket adjatok kíváncsi lennék a személyes véleményetekre!
2013. febr. 17. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem semmiképp se hagyd magára, páros számút tarts belőle, továbbá ha észreveszed hogy valamelyik kettő mintha többet lenne együtt, sokat csipkedik egymást játékból az már egy pár, viszont biztosra csak ikrázáskor tudsz megbizonyosodni
2013. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. febr. 17. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!