Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Átlagosan mekkorára nőnek meg...

Átlagosan mekkorára nőnek meg a vitorláshalak?

Figyelt kérdés

200literes akváriumba szeretnék egyenlőre 3 darabot. És ehhez a méretük is kéne. Lány-fiú arányban hogyan rakjam őket?


Tudom hogy a neten is megnézhettem volna, de bevallom, bennetek jobban bízom!



2013. febr. 24. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:

diszhal.info-ban nyugodtan bízz meg. 10-12 centi lesz a hosszuk, de a magasságuk uszonyokkal együtt 35-40 cm.

3 darab nagyon rossz elképzelés, mivel párválasztóak. Ha fiatalokat veszel, akkor minimum 6 db kellene. Nem fogják tudni a nemeket, neked kell majd figyelned, hátha kiválik 1 vagy 2 pár. Ennyit meg is tarthatsz, a többit pedig el kell adni, ajándékozni. Vagy csinálhatod azt, hogy idősebbeket veszel, amik már párba álltak, és akkor ugyan így 1-2 pár fér el itt. Inkább egy, mint kettő, de a társítástól is függ. Ha csak valami rajhal lesz mellettük és sok növény, akkor lehet kettő, ha gurámiféléket is tervezel, akkor elég 1.

2013. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gergo1998 ***** válasza:
hát átlagosan 10-12 centire nő meg és sztem mehet bele 4 hal is mert csoporthalak és mivel párokat alkotnak ezért sztem célszerűbb lenne egy-egy párt venni
2013. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekünk 4 volt annó, remekül elvoltak. Az egyik majdcsak akkora volt mint a tenyerem.
2013. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a kérdésem hogy milyen gyorsan nőnek, Nálam most lesznek 1 hónapja és nem látom hogy fejlődnének. Kapnak fagyasztott kaját, száraz lemezes, élőt is. Bár lehet fejlődnek csak ügye én naponta sokszor látom őket és nem látom hogy fejlődnének?
2013. febr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: nekik megfelelő méretű akváriumban vannak? Mert az is lehet a probléma. De persze lehet, hogy csak nem tűnik föl neked, ahogy írtad. :)
2013. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
150liter és nincs túltelepítve és szűrés is rendben van és a vízcserék is :D
2013. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!