Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem eszik, nem mozog a...

Miért nem eszik, nem mozog a mickeyegér plattim?

Figyelt kérdés
elég sovány lett, és nem is mozog mióta elpusztult a párja. de nem is látta,ahogy elpusztul,szóval nem értem. nagyon sovány lett.nőstény

2013. febr. 25. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szűrés, mekkora aki, még milyen halak?
2013. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szűrés: egész nap megy a szűrő (egyben lélegeztető) márkája:aquael. 112 L-es az akvárium, most elég sok hal van benne elég hülye összeállításban. 13 guppi, 2 platti, 2 csíkhal, 2 aranyhal, 1 üvegharcsa, 3 betta, 1 algaevő,3 páncélosharcsa.szerintem "csak"ennyi.
2013. febr. 25. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
aranyhalakat egyből el is ajándékozhatod mivel azok hideg vízi halak és 25-30cm-re nőnének ha tehetnék.
2013. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a tesóm akváriuma, szóval nem szólhatok bele,max ezt tanácsolom neki. na de mi a baja a plattimnak?aggódom érte
2013. febr. 25. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen az, hogy sz★r körülmények között van tarzva. Kíváncs ivagyok milyen aquael visz el egy ekkora akit, főleg ennyi hallal.
2013. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, nincs olyan aquael szűrő, ami 2 aranyhallal elbír. Vízminőséggel lesz a gond. Ha tesód nem hiszi el, hogy ez így nem okés, 1.) teszteljétek a vizet: ammónia, nitrit, nitrát 2.) mutass neki kifejlett aranyhalakról képet. Pl. ezt: [link] vagy ezt [link]
2013. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes a tesód akváriuma de a te plattid és igen mint mondták előttem az a baja hogy sz........
2013. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!