Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csigasügéreket lehet valamikke...

Gergo1998 kérdése:

Csigasügéreket lehet valamikkel együtt tartani? és ha igen mivel?

Figyelt kérdés
Van egy 60 literes aksim és csigasügéreket vennék bele kb 12-t 8 nőstényt és 4 hímet a kérdés az lenne hogy milyen halakat lehet még melléjük venni és milyen növényeket
2013. febr. 28. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Hát csak sügeret mert jó kemény lesz a víz mert hát sok csiga házat kell berakni nekik szóval csak törpe sügeret de szerintem ne rakj mást bele!
2013. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké kössz és milyen növényeket mert anubiason gondolkodom csak nem tom h jó lenne-e
2013. febr. 28. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Anubias jó melléjük, meg gömbmoha. Mást én még nem próbáltam betenni.
2013. febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anubias tökéletes és igen én is gömmoháta gondoltam még!
2013. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Anubias jó, gömbmoha is elvileg. Lenne még olyan növény, ami megfelelő, de nem 60 literbe. Csigasügér mellett csak kis méretű sügerek tarthatók, esetleg egyes harcsák. Viszont ekkora akváriumban nem ajánlom a társításukat.
2013. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!