Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A törpe karmosbéka albínó...

A törpe karmosbéka albínó változata tényleg nagyra nő?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam, hogy a törpe karomsbéka kb. 3 cm-esre nő meg, és van albínó változata is. De a kereskedésben azt mondták, hogy az albínó megnő vagy 7-8 cm-esre is. Ez igaz? De ha törpe, csak albínó, akkor miért nől meg? Bár gondoltam a kereskedő csak tudja, de olvasni viszont nem olvastam erről, hogy megnőne, főleg ekkorára.
2009. szept. 11. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt törpe karmosbékám, az tényleg kicsi maradt. Viszont kereskedésben láttam tenyérnyi albínó karmost is. Szóval létezik, de nem tudom, miért nő meg akkorára pont az albínó.
2009. szept. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Van a karmosbéka és van a törpe karmosbéka. Az albínó amit néztél valószínű, hogy az első,de inkább 8-10cm mint 7-8 és külön kell tartani mert a karmosbékák, kemény ragadozók ami a száján befér azt megeszi, még a kisebb békákat is.A törpével azért nincs gond, mert hát, kicsi.
2009. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem albinó karmosaim vannak és pár hónap alatt annyit nőttek már akkorák mint a tenyerem fele
2009. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!