Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy tudok csinálni guppyXmoll...

Hogy tudok csinálni guppyXmolly hibridet?


2013. márc. 8. 18:42
 1/9 A kérdező kommentje:
2013. márc. 8. 18:43
 2/9 A kérdező kommentje:
2013. márc. 8. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Összeraksz fiú guppit+lány mollit
2013. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy nem párosodnak össze. Két külön fajról van szó. Ennyi erővel (kis túlzással persze) te is párosodhatnál egy majommal....


Ami a videón van....szerintem csak kijött rajta az ősre való visszaütés, az nézhetett ki így.

2013. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De ha nem hiszed el, hogy nem lehet, akkor zárj össze pár mollyt pár guppival (egyikből csak hím, másikból csak nőstény). Nem hiszem, hogy lesz eredménye. Ha mégis, írd meg itt majd.
2013. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké már 1-szer sikerült csak felnevelni nem.mert ez macerásabb egy kicsit.de fel lehet
2013. márc. 8. 19:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Á, itt valami turpisság van!
2013. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is sántít. Sokáig tartottam őket együtt, soha nem volt hibridizáció. Lehetséges, tudom, hogy van, de természetes úton kizártnak tartom, hogy összejön.

Az meg, hogy felnevelni nem sikerült... Hát, akkor baj van. Nem túl bonyolult.

2013. márc. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Platypus ***** válasza:

Pedig létező jelenség, csak elég ritka. Arra is van példa, hogy nőstény öszvérnek utódja legyen, ehhez képest egy guppyXmolly közönséges jelenség. Én is a hím guppyXnőstény molly társítást javaslom, úgy, hogy se nőstény guppi, se hím molly ne legyen az akváriumban. Közel sem garantált, hogy lesz belőle valami, és ha lesz is, valószínűleg steril utódok lesznek.


Néhány hibrid:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!