Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tehetek, hogy ne szaporodj...

Mit tehetek, hogy ne szaporodjon (el) a csiga? A TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
Ma találtam egy csigát az akváriumban. Egy frissen beszerzett növénnyel került be. Rákerestem és "Hegyes hólyagcsiga (Physa acuta) ". Utána olvastam, és azt írták hogy egy egyed is elég hogy ellepje az akváriumot a sok kicsi csiga. Na én ezt nem akarom. Aranyos hogy 1-2 van benne, de nem akarom hogy tele legyen vele...

#hólyagcsiga #(Physa acuta)
2013. márc. 9. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerezz be pár csigaevő csigát, ők vagy teljesen kiirtják őket, vagy jól kordában tartják a szaporulatot.
2013. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vasutember válasza:

szerintem még várjál egy kicsit azzal a csigaevővel mert például nálam nagyon szépen megtisztították a növényeimet a barna algától

én most tartok ott hogy muszáj lesz beszereznem egyet mert most már túl sokan vannak

2013. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig megvoltál csiga nélkül akkor most is megleszel. Vedd ki őket, csak így tudod megelőzni az elszaporodását.
2013. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!