Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezt berakhatom az akváriumba?

Ezt berakhatom az akváriumba?

Figyelt kérdés
Ma előszedtem egy olyan bujkálót az aranyhalamnak, amit még nyáron kaptam.Agyagból van,házi készítésű.Megmostam, áztattam,és mikor beleraktam a vízbe fekete foltok jelentek meg rajta.Megnéztem, hogy az ecettől pezseg-e, és pezseg.Berakhatom a halamnak?Nem lesz tőle semmi baja sem? Mitől lehetnek azok a fekete foltok?

2013. márc. 12. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha agyagból van, akkor nem egy tökéletes választás, még ha meg is mostad. Mert az "ázás" miatt leválhatnak az agyag darabkák. Mondjuk nem biztos hogy az rosszat tesz a halnak, hisz a természetes vizekben is vannak más anyagok. De lehet hogy a szűrőd már kevésbé fogja szeretni.

Igazából a pontos választ én sem tudom. Én személy szerint nem raknám bele.

2013. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! A fekete foltokban nem tudok segíteni sajnos. De az előttem szóló úgy gondolta, hogy szétmálik az agyag? Mert ez nyilván nem nyers agyag, hanem kiégetett, és az nem válik szét. Szóval ilyen téren nyugodtan beteheted. :)
2013. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mutathatnál egy képet. amúgy az agyagot beteheted az akiba.
2013. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!