Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan készíthetek, milyen...

Hogyan készíthetek, milyen anyagokból, olcsón, egyszerűen akváriumba térbeli hátteret?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van tapasztalata kérem ossza meg, vagy ha tud valaki valamilyen jó linket, megköszönném.
2009. szept. 15. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
a www.akvarista.hu-n találsz erről a témáról fórumot, illetve van 1-2 cikk is, ami képekkel és részletes leírással végignézi a háttérkészítés technikáját! Sok sikert hozzá :-) pl ez: [link]
2009. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hungarocellből lehet olcsón hátteret csinálni,és elég könnyi(kg-ra),de lehet kavicsokat is ragasztgatni,azzal az a baj hogy elég nehéz a súlya,de egy megoldás nekem nagyon tetszett,az ilyen üreges belsejü lemezekre kavicsok ragasztva,és lulal furva a lemezre,hogy ilyen bujkálóként funkcionálhasson.a neten ha beírod,hogy akváriumi készítése házilag,egy csomót hoz ki.Amugy ezt kis akváriumnál nem érdemes megvalósítani.Én is szeretnék,de sajna 54 liter elég kicsi ilyen célra IS.Üdv Lucky
2009. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A szomszédunk perlites habarcsból készített hátteret egy vékony lemezre.Most olyan az egész mintha egy sziklafal lenne benne az akvárimban.Nagyon szépen mutat és élethű.Az egészet beépítette egy szép szekrénybe amit ő csinált.Megjegyzem megvettem tőle a szekrénnyel eggyütt az akváriumot,ami 220 literes.
2009. szept. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!