Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik gyökértabblettát?

Melyik gyökértabblettát?

Figyelt kérdés
Gondoltam a jbl kugeln-ra, és sera floreplus-ra. A sera jobb árban van, viszont nem tudom mennyi ideig tart. Crypto-hoz kell. Gongoltam a panzira a.-ra, de nincs a boltban.
2013. márc. 17. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sztem a kugeln-t vegyed. Énis használtam
2013. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én JBL-t használok szépen nőnek a növényeim azt mondják 12-hónapot bir 3 hónapja használt golyó volt már a kezemben épphogy csak a külseje oldódott, puhult meg. A többivel nincs tapasztalatom.
2013. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a jbl kugeln-ra ;)
2013. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És egy a flore plus-ra. Régóta azt használom, szép eredménnyel.
2013. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A flore plus tartalmaz makro elemeket, de nem tudom mennyi ideig tart 1 tabletta. Eddig úgy tűnik, hogy a jbl-t sokan használják, eredményesen, és sokáig is tart.
2013. márc. 17. 19:54
 6/12 Platypus ***** válasza:

A floreplus sajnos nem az, aminek tűnik. A részletes tájékoztatója szerint kalcium, magnézium és gyökérnövesztő hormon van benne, semmi más. Egyes értelmezések szerint a Ca és Mg is makroelem, de azért ezt így erősen átverésnek éreztem, amikor megláttam. Még az is szerepel a papírján, hogy egyetlen sera táp sem tartalmaz nitrátot és foszfátot.


A JBL golyó nem rossz, de csak mikroelem. Elvileg a tetrának még van makroelemes tablettája, de még nem volt a kezemben a részletes leírása, így nem merem azt mondani, hogy az, aminek mondják.

2013. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de Te melyiket választanád a kettő közül? Folyékony tápot is használok.
2013. márc. 17. 20:39
 8/12 Platypus ***** válasza:
JBL golyó. Az legalább biztosan jó mikroelemes.
2013. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. És mennyi ideig tart egy ilyen golyó?
2013. márc. 17. 21:24
 10/12 Platypus ***** válasza:
Golyónak golyó marad 2 év után is. Hogy ténylegesen meddig ad elég tápanyagot, azt meg tudja a fene. A gyártó szerint 1 év, de akárhogy nézzük, nagyon függ attól is, hogy mennyire szívják a növények.
2013. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!