Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen időközönként kell...

Milyen időközönként kell növénytápsót önteni az akvárium vizébe?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt rá van írva a lötyire,vagy porra(gondolom én hogy a 2közül valameik,hisz ÖNTENI,vár a port szórjuk...)hogy milyen időközönként kell pótolni.De én ugy csinálom,hogy

1.héten növénytáp lötty

2.héten Co2+aquaplant

3.héten Co2+aquaplant

4.héten Növénytáplötyi,aztán 2 co2 aztán lötty,és igy tovább.Emellett a nagy gyökerü,lvelü növények gyökeréhet 2 Aquaplant tablettát teszek negyed évente.

2009. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jah,amugy ez nem biztos hogy így követendő példa,de takarékosságból így csinálom,és ugy tünik bevállt.Üdv Lucky
2009. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Bár én csak sera florena-t használok! És néha azt a szert aminek csak az a neve, hogy NÖVÉNYTÁPSÓ, ÉS EZ FOLYÉKONY ÉS EZÁLTAL ÖNTENI SZOKTAM!
2009. szept. 17. 08:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy köszi a választ!
2009. szept. 17. 08:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a florena mellé használom a tablettákat.Amugy a 2 lötyi valószinüleg ugyan arra van,nincs értelme egyszerre használni,viszont CO2 kell a vízbe,ugyhogy azt kellene venni szerintem.Ha kezdenek csúnyulni a növényeid,mindenképp érdemes beruházni erre e nagyon drága Co 2 tablettára(230ft:D).Lucky
2009. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Fogok venni ebből a nagyon drága tablettából! :D De amúgy elég szépek a növények!
2009. szept. 18. 10:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor jó.De ártani nem árt nekik,hisz nem elég hogy most szépek,késöbb is szépeknek kell lenniük,és növekedniük is kell,szoval nem elég a szépség szintentartása.Egy tabletta elvileg 20literre van,de én egyet szoktam 54literre dobni,és elvileg 2-3 naponta kell alkalmazni,de én hetente alkalmazom,és szépen nőnek a növények.A jávai mohám 10x akkora mint ahogy vettem,a nemrég vett Valiznéria uj hajtást hozott,az angyalhínárból 8 szálat vettem,akkor még nem érte el a víz tetejét,és a dugványozós technikával,már 24-28 szál van.Nem tudom hogy a Co2 nélkül is ilyen lenne,de mindenképpen veszek,ha elfogy.Eddig bevállt:).Üdv Lucky(ajánlom a nagy kiszerelést,ami nem kartondoboz hanem müayag,csavarostetejü.az 800ft és sokkal sokkal több van benne mint ugyan ennyiért a dobozban.)
2009. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem is van egy hatalmas valiznériám és minden hónapban leadok belőle az itt lévő díszhalkereskedésnek! Nagyon szép és gyorsan nő!
2009. szept. 19. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!