Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi kell egy nagy nyomású co2...

Manusz501 kérdése:

Mi kell egy nagy nyomású co2 rendszerhez?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 18:49
 1/4 _.-Akv-._ ***** válasza:
2013. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kell egy palack

egy reduktor

egy porlasztó

és cső, amivel összekötöd.


Mágneskapcsoló nem muszáj, az csak azért jó ha van,

mert éjjel nem kell hogy jöjjön belőle a gáz. Ez egy olyan szerkezet, amiben van egy mágneses relé szerűség, és elektromosan el tudja zárni a palackot. Tehát arra jó, hogy ha rákötöd egy időkapcsolóra akkor beállíthatod, hogy mikor kapcsoljon ki.


Én nem vettem mágneskapcsolót, volt amikor kézzel zártam el, de olyankor fél óra kellett reggel, hogy újra beállítsam pont jóra, ezért egy idő után inkább éjjel sem kapcsoltam ki. Mert nem volt kedvem állítgatni a nyomást. Nem volt baj, hogy ment éjjel is, csak akkor hamarabb kifogy, de én egy 10 kilós hegesztős CO palackot hoztam haza és szerintem az évekig nem fogy ki.


Egy 2 kilós palack kb 3 hónapig bírja:

[link]


A fél kilós szerintem 2 hét alatt kifogy:

[link]


Ha kifogy, akkor

pl az aqua depóban a CO2 palack töltése:

fél kg 4590 Ft

2 kg 4590 Ft

(ugyanannyiért töltik).


Ha pedig nagy hegesztős palackot veszel, azt máshol ennyiért töltik:

5 kg 5715 Ft

10 kg 6350 Ft

20 kg 10160 Ft

[link]

2013. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy 2 kilós palack kb 3 hónapig bírja - igazából ez nem biztos, de lehet, hogy fél évig is, hát a fene tudja. Túl sokáig nem megy az tuti.
2013. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!