Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen rákokkal etethetők a...

Milyen rákokkal etethetők a sügerek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 17:36
 1/9 A kérdező kommentje:
(Lemaradt):ÉS milyen kishalakat adhatok nekik? Olyat lehet amit patakból fogtam? Fekete vadászsügérről lenne szó.
2013. márc. 25. 17:42
 2/9 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem jobb lenne erre egy tenyészetet tartani otthon. Amúgy vannak patakokban ezek a kis rákfélék, amik artémiára hajaznak, csak nagyobbak. Hát nem tudom, mi az pontosan. Én régebben fogtam belőlük, de elég rizikós, tehát átmostam őket aztán élve lefagyasztottam. Csak ezután kapták meg a halak, nem vállaltam kockázatot, hogy valamit elkapnak abból a vízből. Mert ugye a rák bármit hordozhat, ezért nem elég csak lecsapvizezni őket.
2013. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 YourDestiny ***** válasza:
Amúgy hozzáteszem, tartható csak fagyasztott kaján is. Fagyasztott artémia, cyclops neki is tökéletes, akárcsak a legtöbb sügérnek.
2013. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi.És az élő kishalakkal mi a helyzet?Mert ha jól tudom jó nekik adni mert fokozza az ivási kedvüket.
2013. márc. 25. 17:54
 5/9 Cerberosz ***** válasza:
Hát a vadvizi halakkal vigyáznék, de ha lefagyasztod utána szerintem mehet, ha te neveled, és nem betegek akkor hal rák bármilyen mehet neki. Nekem Datnioides microlepis-em van én fagyasztott hallal rákkal etetem.
2013. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Datnioides microlepis. Ez a fajta mennyibe kerül kb.?
2013. márc. 25. 18:02
 7/9 YourDestiny ***** válasza:
Én az élő kishalakra értettem a házi tenyészetet. Patakból meg úgymond idegen vizekből szerintem ne erőltesd, ha nem muszáj.
2013. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja értem köszi.
2013. márc. 25. 19:10
 9/9 Cerberosz ***** válasza:
Vadonban van most 2 db 9000/ db de amúgy elég ritka, és nagyon lassan nő
2013. márc. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!