Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S a teknősöm tegnap óta...

S. O. S a teknősöm tegnap óta nem mozdul!?

Figyelt kérdés
lábaiba nincs tartás,szeme csukva,farka lóg...de a ha kiveszem akkor a feje mereven áll...a páncélja és a hasa eléggé puha és a páncél felső része kopott...tegnap elött még evett is...tegnap este 8 körül annyit mozgott hogy az akvárium sarkába mászott aztán behuzta mindenét...ma amikor haza jöttem(most) semmire se reagált...finoman "megszoritgattam a lábait" vagyis csak tapintgattam mert ilynekor behuzza...milehet a baj??!!
2013. márc. 26. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
meghalt
2013. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
"behuzza" ha mozog akkor még él
2013. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem reagál semmire...eredetileg hugom teknőse(9 éves még nem tudja hogy meghalt..) szoval akkor biztos meghalt?
2013. márc. 26. 16:58
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, akkor nem. Ha igen, mond a hugodnak, hogy el kell vinned egy bemutatóórára, vagy valami, és cseréld ki. Ha már nagy teknős volt, akkor nincs szerencséd, mert a boltban általában kicsik vannak.
2013. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
kicsi teknős volt de csak következő honapba áll módunkba újat vásárolni és hugom péntekig apjánál van...addigra kellene megoldanom valahogy...vagy egy új tekit beszerezni vagy életet lehelni ebbe a csöpségbe...deviszont honnan tudhatom biztosra hogy annyi neki?
2013. márc. 26. 17:21
 6/15 anonim ***** válasza:
9 éves volt és kicsi volt ? milyen teknős volt, mert ha szárasföldő akkor nem lesz olcsó görög teknős kb 16ezer körül van , de a vizi volt akkor is még legalább 16 évet kellet volna még élnie szegénynek ha ilyen rossz körülmények közt volt akkor ne vegyél újat!!!
2013. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
a hugom 9 éves nem a teknős...a teknős nincs 1 éves sem
2013. márc. 26. 17:34
 8/15 A kérdező kommentje:
amint koszos volt a víz kilett takaritva,kaját kapott rendszeresen nem tudom mi lehet a baja..vagy halott vagy nem tudom..remélem nem halott
2013. márc. 26. 17:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Várj még holnapig, hogy nem mozdul-e meg. Ha nem, akkor szerintem meghalt. De nem biztos, annyira nem értek hozzájuk. Vagy adj neki kaját, hogy akkor sem mozog-e... bár ha nem reagál, a lábra sem.. nem tudom. Azért sok szerencsét.
2013. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
élmég szerintem...vagy nem tudom....elöbb a lábai kivoltak nyulva...most az oldalálnál vannak de lehet az van amitöl félek..belső vérzés mivel a haspáncél eggyik oldalán a sárga részen egy kis vöröses folt van...lilás vöröses inkább...és már nem tudom..állatorvost nem tudok hivni mert csak 5 ezer forint hogy ránézzen és az anyagiak nem engedik hogy ilyesmikre költsek :/// remélem holnapra lessz valami...vagy még ma...
2013. márc. 26. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!