Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » FONTOS! Lenne egy kérdésem:...

FONTOS! Lenne egy kérdésem: Malabári dánióim lassan egy évesek, pár napja egy 60 literes aksiba külön raktam egy nőstényt és egy hímet, sajnos semmi nem történik, pedig a nőstény hasa szép nagy. Visszategyem őket a nagy aksimba, vagy várjak még vele?

Figyelt kérdés
A vizet 28 fokosra felemeltem, 25%-os vízcsere is megtörtént.Lehetséges, hogy sosem fog ívni? Esetleg valamilyen ívást serkentő tippet írhatnátok.

#Malabáridánió
2013. márc. 31. 21:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Még valami: 40 napja szült a guppim, mostanra újra óriási hasa és fekete foltja lett, de valamiért mégsem szeretne szülni.Mi lehet a probléma?
2013. márc. 31. 21:49
 2/4 anonim ***** válasza:

A rajhalak rajban ívnak...

Egyébként meg ívás előtt külön kell tartani a nemeket, és kondicionálni a szaporítandó egyedeket.

Így, valóban lehetséges, hogy soha nem fognak ívni.

2013. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A guppi nem stresszel?
2013. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neten azt olvastam,hogy egy párt tegyek külön az ívatóba, jó formában vannak, ha most hagyom őket kettesben akkor később nem lesz esély? A guppim max attől lehet stresszes hogy átraktam őt egy kicsi aksiba,gondolod ha megnyugszik akkor megindul a szülés is?
2013. márc. 31. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!