Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 120 literes akváriumban a...

Madacsimate kérdése:

120 literes akváriumban a bíborsügér bántaná a nála egy kicsit kisebb zebra sügért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én nem ajánlanám mert a zebrasügér Közép-Amerikai, a bíborsügér pedig Nyugat-Afrikai.És ők így együtt nem nagyon bírják egymást 120 literben. Még nagyobb akváriumban is oda szoktak rá figyelni, hogy afrikai halakat csak afrikaival,és amerikai-t amerikaival társítsanak.De mint két hal (a bíborsügér és a zebrasügér) elég agresszív hal így csak számukra berendezett akváriumban szokták tartani.

Ugyhogy szerintem ne vegyél a zebrasügerek mellé bíborsügeret.

2013. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ tudnál mondani olyant ami passzolna a kb. 3-4cm-es zebra sügérekhez 120 literbe?
2013. ápr. 6. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ hogy hány db zebrasügér van az akváriumban.

De mondok párat szívesen:Hát a kakadu törpesügér. de azt nem tudom hogy,hogy viselné el a zebrasügér.Figyelj nézegelődj itt: [link]

de minden képpen a zebrasügerek mellé csak dél amarikai halat rakj.

2013. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!