Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen akvarisztikai boltot...

Milyen akvarisztikai boltot javasoltok nekem Budapesten halvásárlás céljából?

Figyelt kérdés

Olyan boltot szeretnék ahol friss az állomány és az árak elfogathatóak.


Köszönök minden javaslatot!


2013. ápr. 6. 21:39
 1/3 izomszörp ***** válasza:

Ez változó :) Én járok az Alfa zoo-ba is és van egy kis bolt ahol vegyesen lehet kapni mindent.

Úgy értem horgászbolt és díszhalakat is lehet venni,meg persze minden fajta kiegészítőt ami kell. halakat itt veszek, mert jó árban vannak.

Alfa zoo-ban is szép halak vannak, de szörnyű, hogy vannak tartva a halak! Se aljzat se növények!!! Csupasz az egész!

Állítólag a vezérkar döntött így az akváriumok sorsáról.

A főnökség egy része állatorvos:( Nem értem ezt a döntést.

Na szóval ha van a környékben kisebb halas bolt célszrű azokat meg nézni mert általában olcsóbb mint a nagyobb boltok.De vannak kivételek :)

2013. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

21:56


Nagyon szépen köszönöm! :-) Sokat segítettél.

2013. ápr. 6. 22:05
 3/3 mágnyessza válasza:

keresd meg a Rája Díszállatkereskedés honlapját, én onnan szereztem be halakat és növényeket is, igaz nem csillivilli a bolt, viszont amit vettem, mind nagyon egészséges és szépen fejlődnek:)

(nem tudom itt lehet-e kitenni linket, ezért nem tettem)

2013. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!