Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » áramkimaradás esetén mit...

Fütyicukor kérdése:

áramkimaradás esetén mit lehet tenni hogy ne sérüljön vagy haljon ki a bacik a szűrőből? Etetés idejére le lehet állitani a szürőt? Mert a sodrás csak viszi a kaját különben.

Figyelt kérdés
és még vmi indulo aksiba ha halat még nem is rakhatok bele de növényt azt pakolgathatok?

2013. ápr. 10. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Áramkimaradásnál ha egy kis vizet cserélsz, az javít valamit a helyzeten.


Le lehet állítani, de én nem szoktam. Felőlem repülhet a kaja, a halak utánamenneké és elkapkodják.


Persze, növényt lehet tenni bele bármikor.

2013. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Áramkimaradásnál leginkább csak káromkodni lehet, bár sokra azzal se mész. Ha sokáig tart, akkor utána egy részleges vízcsere, és pár napig kevesebb kaja ajánlott.


Etetés idejére le lehet állítani a szűrőt.


A növényeket rögtön az elején be lehet (kell) ültetni, (vagy rakni) és rendesen elkezdeni tápozni.

2013. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pc szünetmentes tápot használok, annyi módosítással hogy van bennük egy kicsi hangszóró azt én kiheréltettem mivel ha villámlik akkor is le szoktam áramtalanítani az aksit és ne csipogjon feleslegesen, csak a szűrő van rákötve.
2013. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 YourDestiny ***** válasza:
Én beszereztem egy átalakítót 12-ről 220 Voltra, és kéznél van egy akkumulátor, ha kell.
2013. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!