Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez a világítótest, armatúra...

Ez a világítótest, armatúra ugye 4 x54 watt. Az lenne a kérdés, hogy milyen intervallumok között lehet állítani? Én egy 100 cm hosszú akváriumra szeretném feltenni, és az hülyén nézne ki ha lelógna a széle. Van ahol azt írták, hogy állítható.

Figyelt kérdés

[link]

Szerintetek fel lehet rakni 100 cm hosszú akira?


2013. ápr. 20. 10:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem ez volt benne, akkor akciózták amikor vettem, olyan 5 ezer Ft körül volt, Utána felment az ára. [link]

Hát ha találsz olcsóbb növényes talajt, az is jó biztos.

ez az oliver knott is nagyon drága

[link]

Most így hirtelen nem tudok olcsóbbat, nem nézegettem az árakat mostanában. De hát kell bele nagyjából 20 liter talaj. Persze attól függ mekkora az alapterület. Ha 4cm magason van a talaj, abba már lehet bele ültetni, csak nehéz. 6 centibe könnyebb. Ha nagy növények vannak, azt pl le lehet súlyozni (egy kisebb követ rákötsz a gyökerére) és akkor nem repül fel még ha kevesebb talaj van úgy sem.

2013. ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Miután alapból 120 cm, ha lehet is állítani, akkor is csak ennél nagyobbra lehet állítani.

Mivel egy 54w-os T5-ös cső 115 cm, biztos, hogy túllógna az akváriumon.

Egyel kisebbet kéne fölérakni, 4×39W-ot.

A 39w-osak 85 cm-esek, a lámpatesttel együtt 90 cm

[link]


De nem írják, hogy állítható. De gondolom az.

2013. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Értem.

Szerintetek egy 250 l es aksi, sok növénnyel, táptalajjal, 4x39 w világítással( ez 0,62 w/ litert jelent)

Megvan co2 NÉLKÜL?

2013. ápr. 20. 20:12
 14/15 A kérdező kommentje:
Mármint co2 rendszer nélkül
2013. ápr. 20. 20:12
 15/15 anonim ***** válasza:

Végül is megvan. Bár kétségtelen, hogy ott már lenne haszna.

De utólag is tudod fejleszteni a rendszert.

Addig próbálj ki valami folyékony szénforrást, az még elég jó alternatíva.

2013. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!