Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem lesz baja a halaknak ha a...

Nem lesz baja a halaknak ha a fagyasztott eleséget rögtön odaadom nekik amint kivettem a fagyasztóból? Nem árt nekik a hideg kaja?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 09:43
 1/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én egy szűrőbe teszem és a csap alatt tisztára mosom, mielőtt etetek.Nem a hideg a probléma, hanem, hogy némelyik helyen, tisztítás nélkül fagyasztják le.Egy darabot olvassz ki és nézd meg, hogy milyen a vize.Ha tiszta, nyugodtan bedobhatod a többit, fagyasztva.SN.
2009. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy fogom a fagyaztott csomagolást, levágok belőle egy kokcát, és azt ráteszem az aksi tetejének a tejejére, amit ott hagyok kb. 5-6 percre. Így megolvassza a világítás, és beadom a halaknak. De ha nem akarsz várni, akkor beteheted a mirkoba is egy fél percre, vagy kevesebbre.

Typhoon

2009. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. szept. 25. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz bajuk.

4 féle gyártmányú fagyasztott eleséget lehet kapni. Próbáld végig és maradj a legtisztábbnál.

Nálam még egyik sem okozott gondod, de van olyan, amelyiket kerülöm.

2009. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos vagy az eleség tisztaságában, akkor két dolog alapján dönts, ha fagyasztva adod akkor lassabban hullik szét, így csak az erősebb/bátrabb/nagyobb/élénkebb halak férnek hozzá, míg ha előre kiolvasztod akkor a többi is, de akkor nagyobb arányban hullik a talajra. Tehát, ha olyan halaid vannak amelyek az aljzatról (is) táplálkoznak (páncélosharcsák, elevenszülők, kuli...) vagy sok a kicsi, félénkebb hal,akkor talán jobb az olvasztott, ellenkező esetben a még fagyos.
2009. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!