Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A zebrasávos sügérnek van...

Madacsimate kérdése:

A zebrasávos sügérnek van ikrafoltja?

Figyelt kérdés
Az egyik zebrasávos sügéremnek 3-4 színes foltja van a a farok alatti úszóján , és arra következtettem hogy talán ikrafolt de nem vagyok biztos benne hogy az.
2013. ápr. 22. 15:08
 1/6 Frontosa ***** válasza:

Igen, az az ikrafolt.

Üdv,

2013. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez az ikrafolt mit jelent?Mert szerintem az a nőstény teli van ikrával mer nagyon véd egy területet a hímjével és igen nagy a hasa.
2013. ápr. 22. 17:28
 3/6 Frontosa ***** válasza:

Azok csak apró sárgás pöttyök a farok alatti úszón. Semmi különöset nem jelentenek. A szaporodásban játszik szerepet, bizonyos fajoknál mindkét nemnél előfordul.

Üdv,

2013. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Tudnál valami olyan jelet mondani ami arra következtet hogy van ikrája a zebrasávosnak?
2013. ápr. 22. 18:45
 5/6 Frontosa ***** válasza:

Fokozódó agresszivitás, territoriális viselkedés. Sok búvóhelyet kell nekik biztosítani, amit erőteljesen védenek más halaktól, de még egymástól is.

Szinezetük is felerősödik.

Üdv,

2013. ápr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.És az ikrázáshoz van hozzá köze hogy egy pár van egy kerámia házba és le ásott a homokba a kerámia háznak a talpáig ami kb:3cm-t.
2013. ápr. 23. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!