Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol kapok akváriumba való,...

Hol kapok akváriumba való, olcsó szűrővattát?

Figyelt kérdés

Juwel akvárium belső szűrőjébe használok 1 cm vastag szűrővattát, de sokallom a 10x10 cm-es darabért a 100 Ft-ot.

Ötletet szeretnék kérni olcsóbb, de jó minőségű alternatívára. Az sem baj ha kicsit vastagabb, vagy vágnom kell.



#akvárium #szűrővatta
2013. ápr. 25. 09:45
 1/4 bamboochatheone ***** válasza:
Vegyél egy turkálóban kilós plüssállatot. Azokban az van.
2013. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagykereskedésekbe a legolcsóbb. De 100ft-nél olcsóbban sehol nem fogsz kapni szerintem!
2013. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát pertlonvattát veszel díszállat boltban, egy zacskóval, aztán húzkodod kifelé, amennyi kell. Csak az nem lap, hanem rendes vatta.


Lehet, hogy ha méterárú boltban veszel egy kis kabát bélést, az is ugyanaz, de ez nem biztos.

2013. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

így néz ki a perlonvatta, van kisebb, nagyobb zacskóban:

[link]

Hát most nem tudom, hogy mennyi van benne pontosan, mert attól függ épp hogy csomagolják. De pl én ezt használom néha szűrésekhez.


Vagy rakhatsz bele szivacsot is, és az nem rothad el, azt tudod mosni.

2013. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!