Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Red mooral van valakinek...

Fütyicukor kérdése:

Red mooral van valakinek tapasztalata? Meddig fehériti a vizet be? Mert igy nem lehet aksiba rakni az tuti. Nem is tudom más hogy rakja be egyből, mikor tiszta retek lesz a viz tőle. Leforrázam vagy mi? 2hét mulva raknám be. Ha addig csinálja ezt én.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt nekem is egy ilyen ágam ami penészedett. Nem tudom, ez milyen fíjta, de konkrétan ez:

[link]

Amikor ebbe a nagyobba raktam, a garnélákhoz, itt sem volt jó. [link]

Mindig penészedni akart mindenhol.


A középső faág benne volt évekig, az jó volt, csak a jobbszélső nem. Nem tudom miért, pedig ugyanúgy nézett ki majdnem. Kiszárítottam egyszer teljesen. Egy hónapra kivettem és száradt, utána visszatettem és megint penészedett. Én nem főztem meg, de ha sokáig benthagytam, bedurrant tőle a víz. Nem lehetett benthagyni. 2 naponta vehettem volna ki, hogy mindig lemossam egy szivacsal, csak kicsit untam, tehát kivettem és félretettem :/

Hja és igen, ez is pénzbe került és nem volt olcsó.

2013. ápr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyébként vödörbe is áztattam, de mindig vastagon nyálas lett, és nem múlt el soha, tehát én meguntam vele a szórakozást.
2013. ápr. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!