Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fotókarton háttérnek?

Fotókarton háttérnek?

Figyelt kérdés
Olvastam egy hozzászólásban, hogy valaki ezt ajánlotta háttérnek a fekete fotókartont.A fotókarton tényleg jól mutathat? Eddig erre nem is gondoltam. Mert nekem nem tetszenek a szokásos akváriumi hátterek. Nem túl nyomasztó? Van akinek ilyen háttere van? Vagy esetleg el tudja valaki képzelni ezt az akija hátterének?
2013. ápr. 29. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:

nem annyira fekete az amikor ég benne a lámpa, akkor ilyen sötétszürkésnek néz ki inkább, mint pl ez:

[link]

vagy ez:

[link]


kiemeli a növények zöld színét

[link]



[link]


[link]


[link]


na, több képet már nem keresek.

2013. ápr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Fel fogom tenni, bár nekem világos aljzat van, de szerintem úgy is jól fog mutatni.
2013. ápr. 29. 23:53
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja igen. Mivel ragasszam fel?
2013. ápr. 30. 00:00
 4/9 A kérdező kommentje:
Másik: Lehet kapni akkorát ami jó egy 120 literes akihoz?
2013. ápr. 30. 00:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Papírboltokban szokott lenni 50x70cm, meg talán 70x100.
2013. ápr. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem még sose volt hátterem. Csak növények a hátsó zónában. Celluxal szokták ezeket felragasztani?
2013. ápr. 30. 00:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Általában azzal szokták, igen, de én átlátszó, 5mm keskeny kétoldalas ragasztóval tenném fel, az erősebb, de csak 1 helyet tudok, ahol árulnak ilyet. Duralyth Kft. - 1139 Bp., Fáy u. 8. Egy tekercs kb 400 Ft ha jól emlékszem.
2013. ápr. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jah, simán felcelluxozod az akvárium hátuljára.

Szerintem lehet akkora fotókarton kapni, a 112 literes akváriumomon is az van és csak 1db. És amennyiben nem fekete bettát tervezel tartani csokicsíkokkal, még a halak színét is kiemeli ;)

2013. ápr. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2013. máj. 3. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!