Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Felengedtem az akváriumomat...

Norby84 kérdése:

Felengedtem az akváriumomat vízzel 112 liter 6mm-es üvegből van és a közepén van egy 4mm-es hajlás a széleihez képest kezdjek aggódni vagy nem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 16:23
 1/5 anonim válasza:
Elbírja, ne aggódj. Ha meg hozzákoccan valami, üresen is hajlamos eltörni. 6mm azért masszívnak mondható
2013. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs hosszanti merevítés se?


Gondolom kereszt biztos, hogy nincs.

2 hosszantit a front, és hátsó üvegre be szoktak ragasztani...


De amúgy 4mm még elmegy.

2013. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
3 milli nekem is van, szerintem a 4 még belefér.
2013. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez egy 80x35x40-es akvárium lenne merevítők nélkül csak kicsit tartok tőle hogy valami baj lesz mert merevítők nincsenek benne
2013. máj. 10. 16:36
 5/5 YourDestiny ***** válasza:

Standard 112-es. Illett volna 8 millisből ragaszani, de a 6 sem gáz, csak kellett volna két merevítés a szélére. Te is meg tudod oldani, ragassz két üveglapot a tetejére. Csak ilyen gyors szemléltető rajz, de így:


[link]


Elég 4 millis üvegből, hogy ne legyen feltűnő. Nekem 7 centi széles üveglapok vannak. Erre megy a tető. 80 centin nem fog túlzottan hajlani a tető, középen...

2013. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!