Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kijött úszni, aranyos?

Kijött úszni, aranyos?

Figyelt kérdés
[link]

#murena
2013. máj. 19. 17:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ebből a fajta csigaházból létezik nagyobb szerinted?

Mert lassan már beleszorul.

2013. máj. 19. 20:24
 12/19 A kérdező kommentje:
A tengeri akvi nincs takarítva, kicsit dzsuvás, de azt nem kell nézni.
2013. máj. 19. 20:31
 13/19 anonim ***** válasza:
Én egyszer hallottam egy olyat hogy valakinek csigaház gondja volt, elment egy fazekas műhelybe és cefetszépet csináltak neki zománcozva minden, és a nagy csigaház töredékéért, és nem is nagyon lehetett megkülönböztetni.
2013. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szép az aksid, ha ezt holnap ha hazaérek melóból megmutatom el lesz döntve szerintem a tengeri kérdés.
2013. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Lehet hogy én is tudnék csinálni agyagból, csak akkor kéne műhely, ahol bekenik mázzal és kiégetik.


Volt egy tábor nyáron ahol 5 hétig korongoztam, hamutálakat gyártottam és 1 centi vastag falú bögréket. Nagyobb poharat, vagy vázát nem sikerült, mert az mindig összeomlott :)


Itthonra is szereztem agyagot és csináltam szobrot egy labilis asztal szélére, de felborult az asztal és darabokra tört az egész. Aztán csináltam egy másikat, amit ki akartam égetni a sütőben, a sütő tálcára dolgoztam rá, jó is lett, de nem sikerült kiégetni 200-300 fokon :D Na ezért hagytam abba az agyagozást. Nem volt hol kiégessem.


Persze tutira van itt fazekas műhely valahol, csak valahogy sosem kerestem és nem tudok róla.

2013. máj. 19. 21:14
 16/19 anonim ***** válasza:
Ilyen kirakodó vásárokon szoktak lenni fazekasok ott kellene elcsípni egyet, ezek szerint akkor képben vagy fazekas ügyben.
2013. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Tényleg, és a várban tudok is egyet. Lehet hogy majd elbringázok arrafelé valamelyik nap és rákérdezek. Meg kérek tőlük egy névjegykártyát.
2013. máj. 19. 21:36
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, meg a válaszokat.
2013. máj. 19. 21:49
 19/19 anonim ***** válasza:
Szívesen, köszi a fotót már kíváncsi voltam rá.
2013. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!