Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék akváriumot, teljesen...

Szeretnék akváriumot, teljesen kezdő vagyok. Tudnátok néhány jellemzőt mondani erről a fajtáról? Www. Tropus-szeged.hu/canthigaster-bennetii/

Figyelt kérdés
Tényleg elég egy párnak mondjuk a 40L? Kezdőnek nehéz halak?

#akvarisztika #sárga mini géb
2013. máj. 20. 15:03
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem tudtam, hogy a kérdés kiírásánál nem lehet linkelni: www.tropus-szeged.hu/canthigaster-bennetii/


(Remélem most jó lesz.)

2013. máj. 20. 15:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem ha már kezdő vagy és veszel akkor egy 63L es akváriumot vegyél. Amugy nem tudom h milyen hal ez de szerintem ez tengeri állat és ha így van akkor én azt javasolom neked h először édesvízi halakkal kezdj... 1x-rübb sokkal!:)
2013. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem ha tényleg kezdő vagy akkor nem egy ilyen hallal, meg nem tengeri akváriummal kellene kezdened. Én inkább egy 80 literes édesvizi akváriumot ajánlanék neked. Persze ha a keret engedi. de 60 liter alá ne menj semmikép kezdésnek.
2013. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gobiodon okinawae (Sárga mini géb)

Nekem van 2 ilyenem 130 Literbe, az egyiket már ki kellett venni és különrakni, mert nem csípik egymást.

Tényleg tengeri, és sokba kerül hozzá, élőkövek, stb...


Édasvizi halak közül, pl az amanda lazac nem tetszik?

[link]

Sokkal egyszerűbb és olcsóbb megcsinálni nekik az akváriumot és lehet egy kis csapatot beletenni.

2013. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy pl édesviziből még 40 literbe lehet tenni kis sárga Boraras Urophthalmoides halakat, azok egészen minik és jó nekik a csapvíz.

http://www.youtube.com/watch?v=khDFDvyfPZ0

2013. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nem nehéz egyik sem, csak a tengeri akváriumot 10X drágábban hozod ki, mint egy édesvizit, ha normálisan megcsinálod és nem csak egy üres akviba sósvízet raksz, mert az nem jó a halaknak.
2013. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat! :)

Igen, a tengeri akvárium miatt gondoltam, hogy sokkal nehezebb feladat. Szétnézek majd az édesvízi halak között is, mert nagyon szeretnék akváriumot, de megfelelően akarom csinálni. A tengeri még várhat.

2013. máj. 26. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!