Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Linkelnétek nekem olyan...

Linkelnétek nekem olyan akváriumokat amikben szőlőtőke van? És a szőlőtőkénél az ágakból szoktak csinálni díszt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 18:46
1 2
 1/14 YourDestiny ***** válasza:

Hogy érted, hogy az ágakból díszt? Mellesleg google-ba beírva milliót találsz. Például a garnéláimnak is szőlőtőkét tettem be:


[link]

2013. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát úgy értem, hogy nem a szőlőtőke gyökeréből hanem az ágaiból csinálni egyet amit az akváriumba tennék, rákötözgetnék mohát :)
2013. máj. 28. 15:03
 3/14 YourDestiny ***** válasza:
Ja vagy úgy. Az ága is mehet, csak kevésbé tartósabb, mint a gyökér, rövidebb életű, ha úgy tetszik. A kb. 20 perces kötelező főzés elég neki, tovább ne nagyon, mert elég puha.
2013. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Most inkább azon gondolkodtam, hogy mi lenne, ha vennék egy akváriumba illő fát mint a red moor vagy hasonló. Csak nem tudom, hogy kapható-e nálunk itt Borsodban boltból vagy mindenképp rendelnem kellene-e neten. De az jó lenne, mert sokan dicsérik. És persze nekem is tetszik :) de nem tudom, hogy mondjuk a növényeknek milyen fényre lenne szükségük 120 literben :/
2013. máj. 28. 15:28
 5/14 bamboochatheone ***** válasza:
Miskolcon a Vitorlás akvarisztikában lehet kapni ilyen fákat.:)
2013. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Te is borsodi vagy? :)
2013. máj. 28. 16:26
 7/14 YourDestiny ***** válasza:
Hát attól függ, milyen növényeknek. A red moor szép, de borsos az ára. Amúgy szerintem a szőlőtőke igencsak hasonlít rá, és ingyen van. Rövid ideig színez, de aztán abbahagyja.
2013. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 bamboochatheone ***** válasza:
Voltam az is.:D
2013. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy itt a környéken nem nagyon van permetezetlen szőlős. :/ Nekem is olcsóbb lenne és jobb elhiheted :)
2013. máj. 28. 21:57
 10/14 A kérdező kommentje:
És, hogy-hogy elmentél innen Borsod megyéből? :D Sok volt a nem ide illő ember..? :D
2013. máj. 28. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!