Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mekkora akváriumban lehet...

Mekkora akváriumban lehet együtt tartani Julidochromis marlieri /gyürüs torpedósügért/ csigasügérrel /multi/?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:

120x40x40 - itt 200 literben vannak a videón:

http://www.youtube.com/watch?v=5c_ulfY-IW0

Úgy tűnik nem bántja a kicsiket, de elég nagyok a méret különbségek. Nem tudom a kicsik nem félnek e tőle.

2013. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 YourDestiny ***** válasza:
A marlieri más fajokkal nem szokott agresszivitást mutatni. Egymás között balhéznak, két hímen csak hatalmas akváriumba javaslok rakni. Működhet a társítás a nagy méretkülönbség ellenére, viszont szívem szerint én nem ajánlom. Ha a marlieri párba áll, olyankor hajlamosak agresszivitást mutatni más fajokkal szemben is.
2013. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 YourDestiny ***** válasza:

Ezt elég hülyén fogalmaztam meg, szóval leírom mégegyszer:


A marlieri más fajokkal szemben többnyire nem szokott agresszivitást mutatni. Egymás között balhéznak, két hímet csak hatalmas akváriumba javaslok összerakni. Működhet a társítás a nagy méretkülönbség ellenére, viszont szívem szerint én nem ajánlom. Ha a marlieri párba áll, olyankor hajlamosak agresszivitást mutatni egyáb sügérfajokkal szemben is.

2013. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
akárcsak az emebreknél, hi-hi-hi...:)
2013. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!