Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ez menyire gáz?...

Szerintetek ez menyire gáz? Az ismerősöknek nem hiszek.

Figyelt kérdés

Valamiért mindig ez a legrondább aksim, nincs vele szerencsém, márciusban szétszedtem, kidobtam a növények 80%-át, vissza raktam a szekrénysorba, 3 hónap eltelt megint káosz van, ez metszés utáni állapot, egy felmosó vödörrel gazoltam ki.(8cm a rés a szekrényben amin be tudok nyúlni)


Határon vagyok hogy megszüntetem, ezt az állapotot fenn tudom tartani hosszú távon, talán még egy 20% növekedés lesz, a többit ki tudom metszeni.


Vagy kiveszem a szekrényből és újra összerakom.


Szóval 3 hónapja kérdeztem milyen, most rákérdeznék megint, aki hozzám jár, illetve látja otthon, azoknak nem hiszek.


[link]


Tápozás heti 3ml profito, 2x1,5ml carbo, fény 2x18w +1x24w

ha ezen változtatok akár pozitív, akár negatív irányba, algásodik, így nincs egy fia algám se, két hónap alatt sikerült belőni, még 2012-ben.



2013. jún. 15. 11:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Hány liter?
2013. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Pendulum92 ***** válasza:
A 06. 14-es nagyon szép, nekem tetszik. Ha fenntudod így tartani, szép is marad. Persze, amint írod ez nehézkes. valahogy old meg, én nem szedném szét.
2013. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a a jelenlegi állapot. Kitartást hozzá :)
2013. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

200 literes/

--------------------------


A középső növény még egy 10 oldalhajtással indul fel, az fog terülni középen, ha ránagyítasz látszik, ha az felér akkor úgy azt az állapotot már fenn tudom tartani, akár évekig, a fölső rész el tudom érni, van egy spéci kampóm.


Köszi :)

2013. jún. 15. 12:23
 5/28 anonim ***** válasza:
Ültess bele nyárfát.. Probléma megoldva!
2013. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

"Ültess bele nyárfát" ez is egy vélemény, akinek van akváriuma tudja nem egyszerű azért összepakolni ezeket, én egy pofás társast szeretnék, szeretem a halakat, minél jobb, otthonosabb környezetet biztosítani nekik.


Sokan megmutatják különböző fórumokon az akváriumukat, itt már ezt se lehet.


Csak egy véleményt érdekelne, tetszik vagy nem, az ember elfogult a sajátjával kapcsolatban, ezért jó mások véleményét is meghallgatni.

2013. jún. 15. 13:48
 7/28 anonim ***** válasza:
A júniusi állapot faszán néz ki. Kinek van baja ezzel?
2013. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket.


"Kinek van baja ezzel?"


Végül is dicséri aki látta személyesen, csak azok szerintem ilyen műváras, porcelánkagylós is dicsérnének.


Akkor már három pozitív vélemény van hogy nem túl sok a növény, és valahogy kinéz, bizakodó vagyok:)

2013. jún. 15. 14:47
 9/28 anonim ***** válasza:

Az alsó nagyon szép szerintem.


Nálam általában amikor telítődik növényekkel, akkor szokott elkezdődni az algásodás. De volt hogy nem is láttam élőben, csak fotón vettem észre, ahogy rázoomolgattam, hogy hoppá, itt is ott is amott is algás. Aztán kipakoltam belőle valamennyit, hogy megint legyen helyük, legyen jó áramlat, meg ilyenek. Aztán meg ha elhanyagoltam kicsit (mert néha szoktam) akkor meg megint kész káosz. És volt hogy sok növényt ki kellett dobnom emiatt. Nehéz sokáig fenntartani egy ilyen jó állapotot.

De szerintem te ügyes vagy, neked menni fog.

2013. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Szóval avatott emberektől véleményt csak a neten kérhetek példa itt, a környezetemben van elég sok akvárium de azokat én pakoltam össze, segédkeztem, segédkezek bennük, de ők nem azok a tipikus akvaristák, átlag gumicsizmás traktorososok, van tergeris ismerős, de attól nem kérdezek semmit mert az két órás kiselőadás, meg egy más kaliber és nem járunk össze.
2013. jún. 15. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!