_.-Akv-._ kérdése:

Ez milyen?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 23. 15:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez elég gagyin néz ki. Én azt a csőszerű darabot hidobnám, a köveket sorba rendezném, és vennék még egy gömbmohát, azok a gömbölyded kövekkel jól harmonizálnának, a szivacsszűrő pedig felesleg ennyi élőlényre, de lehet nyárra még benthagynám a helyedben. Fától jobbra ültetnék valami magasabb karcsúbb növényt.
2013. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Lenne bent növény, de 15w a fény, semmihez nem elég.
2013. jún. 23. 20:35
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor muszály kicsit bekeményíteni a fényböl, mert ez így nem állapot. Én egy gazdaságos körtével világítanék, aminek ha jól tudom a valódi ereje 5szöröse amit a dobozon ír. Tehát ha veszel 10Wost akkor az igazából 50W és egyszerűen szerelhető.
2013. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyébként vannak olyan fajok, amik beérik kevesebb fénnyel.
2013. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát most ha ilyen anyagod van akkor ezt felhasználva talán megpróbálhatnál egy egyet, úgy szerintem jobban nézne ki.


Szedd ki az aljzatot, elsőnek pakold be a köveket vagy balra teljesen, vagy jobbra teljesen az aksi falához, de ha van még ilyen kő akkor lehet mindkét oldalra is, annyi hogy emelkedjen az aksi falához, minél szorosabban legyenek, esetleg kalapáccsal összetörhetsz 1-2 követ, majd kiöntöd aljzattal.


De nincs valami kőlerakat a közeledben? Ott pár forintért körül kapsz szép köveket.


[link]


Googliba "zuzott kő" /képek


[link]


[link]


Nézd meg a m3 árakat.


Ezekből a kerek kövekből nehéz bármit kihozni, ha jól látom egy nagy vasfa van, azt meg össze lehet fejszével kisebb darabra csapkodni.

2013. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!