Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mehet melléjük egy viorlás?

Mehet melléjük egy viorlás?

Figyelt kérdés
Van egy Kék Gurámi, 2 db törpe gurámi, 2 anci, 2 black molly

2013. jún. 25. 14:40
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
És milyen gyakori a serpalazac mert az megtetszett és ha van akkor mennyii lehet belőle?
2013. jún. 29. 21:32
 22/26 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem elég könnyen beszerezhető. Az, hogy mennyit, két dologtól függ: marad-e a kék gurámi, esetleg a black molly (én személy szerint őket is meneszteném), a másik meghatározó pedig a szűrés.
2013. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Hát akkor a kék gurámi sajnos megy és szűrésnek van egy tetra Ex700-as külső
2013. jún. 30. 09:17
 24/26 YourDestiny ***** válasza:
Végre valaki egy értelmes szűréssel. Ha jó szűrőanyag van benne, egy 10-es csapat simán mehet.
2013. jún. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Oké köszi a segítséget
2013. jún. 30. 09:37
 26/26 Trobicsek válasza:
nekem a 200literes akváriumomban van 4xifo, 2platti, 10pár neonhal és olyan 7 párduccsík, ezek mellé majd akarok venni tőrpegurámit és szerintem ezzel, ha szépen be áll az egyensúly, szép akváriumot lehet létrehozni úgy, hogy legyenek is kishalak, de ha gondolod és rengeteg időd van, akkor olvasd el Horn és Zilinszky Akvarisztika című könyvét, sok éredekes dolog van benne a halakról, tartásukról, tenyésztésükről, betegségeikről, viselkedéseikről, szerintem sokat segíthet :)
2013. júl. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!