Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pontyot, hogy tudom könnyen...

Pontyot, hogy tudom könnyen pikkelyezni, hogy ne töltsem meg a konyhát pikkellyel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 09:29
 1/6 anonim válasza:
Mondjuk megpróbálhatnád a kád fölé keresztbe támasztott deszkán is és akkor azt könnyű tisztába tenni utána és nem hordod szét közben, csak kiöblíted az alját utána. Vagy van udvar akkor odakint, mi pl sose pucoljuk bent a halat.
2009. okt. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs udvar :-(
2009. okt. 17. 09:46
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én mindig lemaratom sóval a halak nyálkáját(durva olcsó só)és melegvizes öblítés után pucolom.Így nem csúszkál és nem trutyiz össze mindent.Legalábbis nem annyira.Én is az udvaron pucolom, de jobb híján a mosogató is megteszi.
2009. okt. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Sikerült megpucolni és nem is lett koszos a konyha, a sós megoldást legközelebb megpróbálom, most törlőkendővel fogtam a farkát és így nem csúszott ki a kezemből.

Köszi mégegyszer.

2009. okt. 17. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Szia. nem tudom a választ sajna,de több választ is kaptál,de még többet kapnál ha az ételek italok részbe írod,és nem a halak akvarisztikához. itt mi az élő,dszhalakkal foglalkozunk,és max horgászással. tehát ha tövbb választ szeretnél,ne ide írd legközelebb. köszi szia.
2009. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
57%
Ez egy akvarisztikával foglalkozó kategória.
2009. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!