Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi halat tehetek egy 20...

Mennyi halat tehetek egy 20 literes aksiba?

Figyelt kérdés
Olvasgattam az oldalt és átnéztem néhány könyvet, de nem kaptam megfelelő választ. Egy 20 literes aksiba hány halat tehetek? és a legfontosabb hogy hány Fajta halat tehetek bele?
2009. okt. 20. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A mennyiség a fajtától függ. Milyen fajta halat szeretnél beletenni? Van amelyik jobban szereti a magányosságot és van amelyik inkább a "pörgést" kedveli.
2009. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen halakat szeretnél bele tenni? Azt jó lenne tudni, hogy válaszolni tudjunk.
2009. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kisebb fajta halakat. Guppy vagy neon de ha van más ötletetek azt is elfogadom.
2009. okt. 20. 13:07
 4/8 Salx Narval ***** válasza:
Egy csapat neon 8- 10 db,2db törpe páncélos harcsa.1db anci.Középre egy gyökér Jávai mohával, hátra egy két tő pázsitnyílfű féle a tetejére úszó májmoha egy vizisaláta.Egy két szikla, dísznek a sarkokhoz.Ez a megoldás guppival is működik, csak ott számolni kell, a szaporulattal. Az-az, csak egynemű példányokat vegyél,ezt tartsd szem előtt, az elevenszülő halaknál, ha csak nem szeretnél, szaporulatot.Rajhalként szóba jöhetnek még a kisebb lazacfélék,citrom,rózsa lazac,stb és a razbórák is.Ezek csak csapatban mutatósak,6-8db.A fent említett,harcsák ezek mellé is mehetnek.
2009. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok növény, endler guppi (hímek), garnéla, stop.

Ez tipikus nano méret. Nem lehet úgy berendezni halakkal, mint egy normál akváriumot. (Törpe páncélosharcsával még nem is találkoztam és egy csapat panda is sok lenne ekkorába.)

G.

2009. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Salx Narval ***** válasza:
Ez egy apró harcsa. [link]
2009. okt. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerem, de még sehol sem láttam.
2009. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kicsit "igényesebb" állatkerben szokott lenni! Neon az szép, nem szaporodik el és tápot, élő eleséget is eszik. Én még egy algaevőt is tennék bele...
2009. okt. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!