Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A pandaharcsa túlélheti ha...

A pandaharcsa túlélheti ha megcsipkedi egy betta?

Figyelt kérdés
Különraktam szegényt hátha regenerálógik,lehetséges vagy elpusztul??
2013. júl. 23. 21:28
1 2
 11/12 Platypus ***** válasza:

A Betta általában nem bántja a többi halfajt, 30 liter viszont épphogy elég a territoriális ösztönének. A Betták nagy része semmi mást nem tűr meg 30 literen! Akad azért kivétel is szép számmal, de azért a támadásnak van jobb esélye. És ez nem egy titkos információ, kicsit utánajártál volna, akkor találkoztál volna vele.


[link]

2013. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
a kis panda egy igazi túlélő,megerősödik és rakom a nagyba!! mostmár remélem regenerálódik,megveszem neki a szert ami ezt elősegíti,az éjszaka kritikus volt,aludni se tudtam annyira aggódtam érte,de ugy néz ki megmarad! bár még nem eszik,de gondolom időre van szüksége,most egyedül nyugis környezetbe van!
2013. júl. 24. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!