Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az easy és a happy carbo közt...

Az easy és a happy carbo közt mi a különbség?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Úgy írják hogy a hapy carbo az easy koppintása lenne, de aki próbálta az mondja meg se közelíti.

Más cég a kettő, nem ugyanaz.

Meg annyi hogy az easy life carboval jobban kell vigyázni az adagolással, garnéláknál csak fél adag.

Van egy cég akinél 1ml/25 liter víz a maximum dózis a leírásban, én 1ml/ 150 literhez adom kb, és burjánzik minden, easy life profitoval, persze ez társas akvárium.

Növényesbe lehet locsolni bőven, ha nincsenek halak.

2013. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tehát a happy carbo az tulajdonképpen nem sok mindent ér.
2013. júl. 27. 16:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Tehát az egyik nem sok mindent ér, az easy carbonál viszont inkább kevesebbet és látszik a növényeken rövid időn belül, aki használta mind elégedett vele, nem hallottam még elégedetlenkedőről a neten.

A happy carbora csak akkor van panasz ha valaki vált easy re, és látja, érzékeli a különbséget.

2013. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"tehát a happy carbo az tulajdonképpen nem sok mindent ér." aki váltott easy re az mind azt nyilatkozza, írja, hogy ég és föld, még fél, vagy kevesebb adagban is az easy nyer.
2013. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 YourDestiny ***** válasza:
Én erről a happyről most hallok másodszor vagy harmadszor. Meg nem venném, mégha valami értelmesebb koppintás lenne, akkor se. Egyáltalán mit tartalmaz? Gluteraldehidet?
2013. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán mit tartalmaz? Gluteraldehidet"


Semmit nem találtam róla, de egyre több bolt tartja mert olcsóbb mint az easy carbo, én is mentem vásárolni és a csaj mondja ez is ugyanaz, montam korántsem a fórumok szerint, úgyhogy nekem rendeljék a bevált easy carbot.

2013. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az easy carboban se nagyon lehet tudni mi van, egyesek véleménye a "glutaraldehyde polimerizált izomerje" nem lehet kihámozni sehol, doboz nem írja.

Szénforrás mindkettő.

2013. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 YourDestiny ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy az Easy már módosított gluteraldehyd. Viszont a happyt hol láttad olcsóbban? Mert én ugyanannyiért, vagy drágábban találtam webshopon, ahogy az imént ránéztem.
2013. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Baján a tesco soron ahova járok ott 500 ft al olcsóbb úgy rémlik. Nem szoktam a neten rendelni apró tételeket.

A neten most néztem tényleg egy árba van vagy az easy olcsóbb, mondjuk a G.A honnan szerzi az rejtély ennyiért.

2013. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 YourDestiny ***** válasza:
Lehet, hogy kimért. Több oldalon is meg lehet venni ilyen árban, de kimérve.
2013. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!