Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy kis horgásztó és jó...

Van egy kis horgásztó és jó sok hal is van benne, de van köztük egy narancs sárga kis hal is és kiszeretném fogni hogy tudnám kifogni? Vagy mivel?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
kis hálóval, nemtudom
2013. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha
2013. aug. 1. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
etetö anyag + nagy háló
2013. aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
horgász csali háló jó
2013. aug. 2. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Kis halakat úgy fogtunk, hogy kivittem két hálót, egy kicsit, meg egy nagyot és beszórtunk kenyeret. Amelyik hal a víz tetején odajött, azt ki tudtuk emelni, de néha rohangásztunk tó körül, mert volt hogy arrébb mentek a halak és menni kellett utánuk. Ha nincs elég hosszú nyele a hálónak, egy szigetelőszalaggal, vagy kábelkötegelővel hozzá tudsz kötni egy faágat pluszban. De én nem hiszem, hogy sok esélyed van a tóból 1 adott halat kifogni, maximum akkor, ha látod hogy hol van és közel jön :)
2013. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár nekem a nagy hálóm is kicsi, 20-25 centis lehet az átmérője. Láttam már nagyobbat is. Csak azért mondom, mert ezzel a hálóval is könnyű volt 5-10 centis halakat fogni.
2013. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nekem 1x1 csalihálom is van meg meríttő háló

köszzz remélem sikerül

2013. aug. 2. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!