Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szül a fekete mollym? Vagy mi ez?

Szül a fekete mollym? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Nagy pocija volt,tegnap du.-tól rózsaszínes-narancs szinü valami jön ki belőle.Olyan mint egy hernyó féle,nincs farka...Csak rázza magát már kb.20órája és nem jön ki!
2013. aug. 3. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
rakd a halat 3 fokkal melegeb vizbe
2013. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem vagy csak sokat evett vagy később fog szülni (ha fog)

most csak kakilt (a kajától színes) :)

2013. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vagy megdagat benne a szar.
2013. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez sztem nem kaki!kb.3mm átméröjű!
2013. aug. 3. 10:49
 5/8 YenKiii válasza:
Ha 20órája rezegteti nem hiszem hogy szül mert ha egy molly szül általában nem egyet szokott szülni és ha csak igy lóg a fenekéből akkor az inkább kaki.
2013. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pendulum92 ***** válasza:
Egy fotó jól jönne.
2013. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez hogy lehet???

Az a valami mint valami burok egy hétig lógott belőle ma reggel pedpig vagy 20-25 tarka halacska úszkált az aki alján!Úgy hallottam pár óra alatt megszületnek.Kettőt láttam h.megevett úgyh.a kicsik már külön vannak.18at sikerült kimenteni,kb.4-5mm hosszúak,m.mennyi idősek lehetnek? 2napig nem voltunk itth.akkor születhettek?egy burok lehetett az amiből egyszerre kiszabadult ez a sok kicsi?a mollymban ennyi és ekkora halacsaka hogy fért el?vagy el voltak bújva és már ekkorák lettek???

2013. aug. 11. 12:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Hányszor és mivel etessem a kicsiket?
2013. aug. 11. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!