Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért tűnt el a terhességi...

Miért tűnt el a terhességi folt? SÜRGŐS VÁLASZT KÉRNÉK!

Figyelt kérdés
Ma áttettem a guppimat egy 5 literes akváriumba mivel fekete volt a hasa aljánál, de nem volt nagy hasa. Most pedig nem látszik a fekete folt ! mi lehet a baj ?:OOO

2013. aug. 4. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Valaki kimosta Vanish folteltávolítóval
2013. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt a plattinál,csak ott lecsökkent a víz hőmérséklete egy éjszakára, és reggelre már semmi nem volt ....
2013. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
utolsó! reggelre mi nem volt ?? folt vagy mi ?? vissza jött később a fekete folt ?
2013. aug. 5. 02:00
 4/9 anonim ***** válasza:
vigyáz a vanish-el
2013. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó..xdd de most komolyan :O
2013. aug. 5. 12:03
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem megszulet és megette
2013. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Platypus ***** válasza:
Utolsónál a pont. A fekete foltnál a kishalak látszanak át az anya testén. Ha eltűnik a folt, megszülettek a kishalak. Ha nincsenek meg, akkor az anya ebédelt egy jót.
2013. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én is így gondoltam így vissza tettem a nagy aksiba, de akkor megint megjelent neki a folt ahogy elkezdte kergetni a hím. utána áttettem vissza a kis aksiba.. szórakozik velem ???xd
2013. aug. 5. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:
2-ik vagyok. Hát akkor a fekete folt is eltűnt és lelappadt a hasa. Pár nap múlva előjött megint a kigömbölyödött has,de a pont nem jött vissza :/
2013. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!