Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tudok segíteni díszhala...

Hogyan tudok segíteni díszhalaimon, ha lernea parazitától szenvednek?

Figyelt kérdés
Van egy kerti tavam, benne több mint 10 díszhal (koi, kárász) kicsit későn, de észrevettem rajtuk az élősködőket. Majdnem mindegyiken van, már tele vannak piros foltokkal. Öntöttem párszor a vízbe Tavi Parakill löttyöt, sós vizet, de nem bírtam még kiirtani ezeket a ... lényeket.
2013. aug. 6. 19:35
 1/2 Platypus ***** válasza:
Parakillal nem is fog sikerülni. Gyrokill kell ellene.
2013. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gyurci2 válasza:

Szia! Én ma voltam ugyan ilyen problémával egy szakembernél Székesfehérváron.

A halaim ( feltehetően a paraziták miatt ) dobálják magukat a vízben, sprintelgetnek és a víz befolyásoknál szűrőknél tanyáznak.

Nekem a hölgy, tökéletes magyarázatot adott és a JBL ArguPond Plus nevű készítményt ajánlotta. Neki gyönyörű és egészséges halai vannak

Facebook-on a koimánia címszó alatt találod, vagy a www.koimania.hu Remélem sdegítettem! :-)

2014. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!