Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy lehet az hogy nem lesz...

Hogy lehet az hogy nem lesz terhes a guppim? (kép lent! )

Figyelt kérdés
van egy lány guppim már régóta nálam van aikor vettem ott rengeteg fiuval volt együtt csodáltam is hogy nincs terhességi foltja de gondoltam biztos ma vagy tegnap szült aztán meg nem terhes de háttt itthon sem akar terhes lenni igaz hogy itt csak 1 fiuval van de több lány nincs ők ketten vannak guppik a fiu mindig bepróbálkozik nála láttam már sokszor de ő mindig elkergeti szegényt amióta ittvan sosasem láttam terhességi foltot sem hogy nagyobb lenne a hasa! szoval most én csinálok rosszul valamit mert az eddigi lányguppiknak mindig születtek rengetek kishalai nem tudom mivan vele :/ [link] [link]
2013. aug. 12. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet h gond van a himmel vagy a nostennyel...
2013. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
milyen gond??? de ha van is valamelyikkel biztos a lànnyal mer mondom vagy 15-20 fiu között sem volt terhes a boltban!
2013. aug. 12. 16:12
 3/4 valaki : válasza:

Nekem is volt ilyen,nem lehet,hogy öreg?

Az enyém nagyonsokat szült,de egyszercsak nem lett neki több. Aztán már csak úszkálgatott,végül szép csendesen kimúlt.

2013. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy öreg-e én már igy hoztom el nagykorába :/
2013. aug. 13. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!