Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagy baj van. Mit tegyek?...

Nagy baj van. Mit tegyek? (többi lent)?

Figyelt kérdés
van egy guppy nöstényem aki már négy napja nem akar fialni.a bordái szét feszülnek de nem tudom mit tegyek.

2013. aug. 16. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Olvastam, hogy sokszor ha kulon veszik a terhes halakat, a sokktol nem szulnek meg.

Szerintem tedd vissza a tobbiek koze.

2013. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:
Ne tegyél semmit. Ha tényleg vemhes és nem mondjuk hasvízkóros, akkor teljesen normális, ha úgy néz ki mint egy lufi. Majd akkor fial, amikor eljön az ideje, hidd el, a természet jobban tudja, mikor van.
2013. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
van foltja
2013. aug. 16. 11:18
 4/5 A kérdező kommentje:
már dög lödik
2013. aug. 16. 13:05
 5/5 Platypus ***** válasza:
Akkor valószínűleg komoly baj van, de nem a terhesség. Minden ivarérett nőstény guppi vemhes szinte minden időpillanatban, szóval a terhességi folt nem sokat jelent. Ha rossz a szűrésed, akkor a szülés környékén könnyen kinyírják a nitrogénvegyületek, mivel ilyenkor érzékenyebbek a halak. Aztán az is lehet hogy bélgyulladástól vagy hasvízkórtól nagy a hasa. Ezt egy fénykép eldöntené. A baj megtalálásához meg nem árt megadnod az akvárium méretét, a szűrést és a halaid számát és fajtáját.
2013. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!