Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 20 literben lehetne tartani 1...

20 literben lehetne tartani 1 bettát?

Figyelt kérdés
mert találtam egy akváriumot a padláson és gondoltam jó lenne bele egy hal azért pont erre a halra gondoltam mert unokatesómnak is ilyen van de neki pici gömbakváriumb aés megtetszett ez a hal szoval lehetne bele rakni ?? van hozzá tető légpumpa!! meg hátt az állatkereskedésben szoktam látni őket egy pici zacska vannak belógatva a többi hal közé szegényeg meg se tudnak fordulni bennt :/ gondoltam itt azért sokkal jobb helyük lenne mint egy 2 dl-es poshadt vízben..
2013. aug. 19. 11:38
 1/5 Platypus ***** válasza:

A kiskutyát is dobozban szokták árulni, mégsem lehet csirkeólban tartani, mert még abban sokkal jobb mint a dobozban. A kereskedésben csak ideiglenesen vannak a halak, amit ott látsz, az nem egyenlő a helyes haltartással.


A 20 liter szerintem már megfelel egy Bettának, de a törvény tiltja 30 liter alatt a haltartást. És van benne ráció,főleg ha kezdő akvarista vagy. 30 literben sokkal könnyebb a vízminőséget fenntartani. Egyébként kell még egy rendes szűrő is, nem elég a légpumpa. És a nyári hónapok kivételével a fűtő is kötelező elem.

2013. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen minimum 30 literes akvárium kell nekik, de a nagyobbat könnyebb fenntartani és a bettának is sokkal jobb, szűrőt az feltétlen kell
2013. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 izomszörp ***** válasza:

Nem igazán kellene!!!!

30 liter a minimum de ha több akkor csak jobb neki is!!!

Gömbakváriumot felejtsd is el!!!

Ezekben nem lehet halat tartani!!!

2013. aug. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy én gömb akváriumba akarom tartani???
2013. aug. 25. 13:59
 5/5 izomszörp ***** válasza:

Bíztam benne hogy nem olyanban szeretnéd tartani.

De ha teheted szerezz be 20 literesnél nagyobbat.

Rendes szűrést,fűtést,bújóhelyeket,növényt...

27-28 fokos víz kell neki.

2013. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!