Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csigasügerek mennyi utat...

Csigasügerek mennyi utat bírnak ki?

Figyelt kérdés
Kibírnak egy kb 3 órás vonatozást-buszuzást?Őszi időben nem 40 fokban gondolom.

2013. aug. 25. 17:07
 1/6 YourDestiny ***** válasza:
Hát én pl. mikor voltam a sügérekért, ott oxigénnel, vízkezelővel és stresszoldóval csomagolták. 10 órás utat is simán kibírnak. Sőt, a tag azt mondta, hogy 24 órára is csomagolják őket, mert szállítanak is ugyanolyan formában, mint ahogy nekem adta. De három óra az smafu. Annyit simán kibírnak, csak legyen elég oxigén a zacskóban.
2013. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magánszemélytől venném és ő nem hiszem hogy így csomagolná :) Vagy majd néha ki kell nyitni amibe van hogy kapjanak levegőt?
2013. aug. 25. 17:19
 3/6 YourDestiny ***** válasza:
Fújj bele, hogy jó pufi legyen a zacskó, és úgy zárd. Ha egészségesek, jól tápláltak, semmi bajuk nem lesz.
2013. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 YourDestiny ***** válasza:
És nem kell kinyitogatni.
2013. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tedd sok vízbe és felül hagyj levegőt.

Szerintem 3 liter vízbe 10 hal kibírja.


De ha félsz, akkor a horgászboltokban lehet kapni elemes levegőztetőt. Könnyű kis darab és elfér a zsebedben. Én áramszünetkor használtam. Nagyon jó kis életmentő szerkezet :)

[link]

2013. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2013. aug. 25. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!