Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Atman CF külső szűrőm csapjána...

Atman CF külső szűrőm csapjának a tömlőre tekerhető szorítójának az egyik oldala elrepedt (teljesen új). Szerintetek így is használhatom?

Figyelt kérdés

Elég gyenge minőségű műanyagból készült mivel direkt csak enyhén tekertem rá és még azt sem bírta azonnal megadta magát. Javítás képen körbetekertem vastagon szigetelő szalaggal és még egy erős kábelkötegelővel is körbefogtam.

Gyanítom, hogy nem vihetem vissza a csapot garanciális cserére mert úgy is azt mondják, hogy az én hibám.

Milyen kiváltással tudnám esetleg ezeket a gyenge minőségű csapokat kicserélni? Még nincs beüzemelve.


2013. aug. 29. 13:31
 1/5 csejani ***** válasza:
Azt mondják a puding próbája az evés. Próbáld ki ha nem csöpög nem ereszt szerencséd van. Hogy mivel lehetne cserélni abban sajnos nem tudok segíteni. Nekem is ilyen szűrőm van és még soha nem volt ilyen gondom egy próbát azért lehet megérne hátha cserélik garanciában ha csepeg.
2013. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kzs ***** válasza:

Figyelj, kell hogy legyen hozzá alkatrészellátás.

Ha máshogy nem megy, menjél fel a gyártó honlapjára, és lépj kapcsolatba velük.

Kizárt hogy ne segítsenek: az ő érdekük, hogy a vevőik elégedettek legyenek.

2013. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Először próbáld meg kicseréltetni, elmondod a sztorit, h mi volt, sokszor hangsúlyozd ki, h szerinted anyaghibás lehetett, mert alig húztad rá, a másik oldalon semmi baja stb...

Ha nem cserélik, szerintem próbálj új alkatrészt rendelni hozzá, biztosan lehet kapni. Ha drága, szerintem fém szorítóbilinccsel próbálkozhatsz, csak óvatosan, ne törd el a műanyagot a csőben.


Így ne használd szerintem, lehet, h kipróbálod, működik, nem csöpög, de nem kizárt, hogy 1 hét múlva arra mész haza, hogy elengedte magát a rögzítés, a pumpa meg az aki összes vizét kiszivattyúzta neked a szobába..

A szigetelőszalag nem tart örökké, átázik, elenged, a kábelkötegelőt sem tudod úgy ráhúzni mint egy szorítóbilincset...

2013. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, közben más problémám is lett vele mivel nem tudom légteleníteni valahol levegőt szív de nem folyik. A kézi pumpánál egyszer víz is fojt amikor elkezdtem nyomogatni.

Szerintem veszek egy garnitúra csapot hozzá ha kicserélik garanciálisan. Eddigi véleményem szörnyen negatív a márkát illetően. Nem vagyok túl szerencsés...

2013. aug. 30. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik típusról van szó? Csak kíváncsi vagyok. Nekem az 1200-as van, és nagyon szuper, már évek óta.
2013. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!