Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tehetek egy 60l-es akváriu...

Mit tehetek egy 60l-es akváriumba?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már kezdő akvarista, de eddig csak szifoim és egy sziámi harcoshalam, ill. egy ancim volt. A szifok java elpusztult, mivel már több, mint 4-5 évesek voltak, gondolom öregek voltak már. Szaporulatot szándékosan nem hagytam. Most szeretnék egy más stílusú akváriumot berendezni, más növényekkel, kavicsokkal és főleg más halakkal. Tudom, hogy egy igazán szép akvárium 100-200l-nél kezdődik, de sajnos erre nincs lehetőségem helyhiány miatt. Pedig milyen jó is lenne, egy Dél-Amerikai vitorláshalas akvárium! Mit tudnátok javasolni, milyen halakat, növényeket vegyek, hogy ne érezzék magukat rosszul egy ilyen pici helyen és ne nőjék ki a medencét?
2013. szept. 1. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
parázslazacokat, törpe szívóharcsákat
2013. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!