Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 180 literes akvába jo lehetne...

180 literes akvába jo lehetne a vita tech 1000 kulso szuro?

Figyelt kérdés
Kb 30 hal van ....VITA TECK 1000 szuru véleményeket várom

2013. szept. 3. 12:08
 1/8 cli_hlt ***** válasza:

Szia!


Még sok is. 350-600 literhez ajánlják.


Vehetsz nyugodtan kisebbet. Az nem feltétlenül baj, ha nagy, csak kis aksiban a nagy szűrő szeret nagy áramlást csinálni, és ezt nem minden hal szereti.

2013. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló bocsi hogy így mondom de te sem tudsz olyan sokat az akvarisztikáról abból nézve amit írtál:(A külső szűrő nem csinál nagy áramlást amit csinál még kevés is egyébként amit odaírnak a szűrőhöz teljesítményt az nem teljesen igaz minden esetben.Szóval szerintem ez jó lesz ha jó szűrőanyagot teszel bele.És amit itt szoktunk írni hogy mindenki megtanulja aki még nem tudja : Túlszűrt akvárium nincs:) Az jobb ha van a szűrődnek egy kis tartaléka mintha kicsi lenne.
2013. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szűrőt nem ismerem nem nagyon hallottam ilyenről de szerintem egy picit kisebb teljesítményű de drágább jobb lenne főleg ha van rajta bőven garancia :)
2013. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A szurore az van irva hogy 1000l/ ora...szerintem az kb 650l/ora lehet...

De a szuro vadi uj...nemet gyarto....

Koszonom szepen az imfot.es anyi meg hogy milyen szuro anyagot vegyek ? Marka + tipusa ..... biorol hallotam hogy az kell ?

2013. szept. 3. 17:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a vita tech úgy néz ki mint az eheim 2008, csak vitakraft felirattal
2013. szept. 3. 17:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi .... inkáb a 2213 eheim....pont ojan...a doboza is ojan... egy copy....de mas irassal...ez is nemet..
2013. szept. 3. 17:56
 7/8 YourDestiny ***** válasza:
Eldöcög 180 literen. Alsó határ. Egy áramlásgenerátor kelleni fog mellé kiegészítésnek mindenképp, ugyanis beállt szűrőanyagokkal az ezerből jó esetben 400 marad. Valami jó minőségű bio szűrőanyagot rakj bele mindenképp. Ajánlom a Sera Siporaxot. Kimérve érdemes keresni, úgy fele áron megkapod literenként.
2013. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van előzőnek kell valami mechanikai ami a nagyobb koszokat felfogja ez bármi lehet vatta szivacs vagy akár krumpliszsák is bio szűrésnek pedig siporax bioball meg ilyenek kellenek de a siporax a legjobb
2013. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!