Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Labidochromis Mbamba tartása?

Labidochromis Mbamba tartása?

Figyelt kérdés
Hali, most kaptam egy ilyen sügeret, viszont nem tudok róla sok mindent és az interneten sem találtam (még) hasznos oldalt, olyan kérdésem lenne, hogy mik az igényei? Esetleg ha valaki tud olyan oldalt ahol le van írva, az linkelhetné. Köszi.

#akvárium #etetés #tartás #szaporítás #labidochromis #mbamba
2013. szept. 9. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

24-26 °C csapvíz


algaevő


[link]


mérete: 10-13 cm

berendezés: korall homokos alzat, kövek

http://www.youtube.com/watch?v=E7o8qE0jjBk

2013. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elöszöris egy 200-300 literes akvárium(müanyag láda is megfelel de nem túl esztétikus:D). Bika szürés, én a barkács megoldást ajánlom, mert ebböl 6000-7000 forintból megúszod. Minimum 5 fajtárs, de csak egy hím legyen!

Etetés: algatabletta és fagyasztott plankton. Vörös szunyogot és tubifexet ne adj neki, a sügérek érzékenyek ezekre.

Dekoráció: mindenféle mész- pala-

2013. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A vége lemaradt.

Mész-, pala-, es lávakö (csak egyféle szerintem szebb).

Kvarchomok aljzat és néhány erösebb növény pl. Cryptocorine aponogetifolia, Anubiasok.

Nagyjából ennyi.

2013. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 YourDestiny ***** válasza:

Leírom a lényeget röviden:


Kell egy 200 literes akvárium. Ahol azt olvassátok, hogy növényevő, hülyeséget olvastok. A Mbamba is főleg planktonevő, akárcsak a többi labidochromis. Red Top mbamba néven is ismert, lehet, úgy többet találsz róla. Lényegében nem túl agresszív.


Főként fagyasztott rákfélékkel kéne etetni (cyclops, artémia, krill...), kiegészítésnek pedig tökéletes a hable által linkelt Hikari. Afrikaiaknak konkrétan a Cichlid Excelt és Goldot adom.

2013. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!